חתול
פיננסי

אנשים שלומדים ואנשים שמיישמים.

מזל טוב, אם הגעתם לפה אתם האנשים שמיישמים ורוצים לקחת את התכנון הכלכלי שלהם צעד אחד קדימה

אבל מה זה האתר הזה
ולאן בכלל הגעתם?

ברוכים הבאים לFinCat - האתר שיעזור לכם לאתר את נותני ונותנות השירותים הפיננסיים המובילים בתחומם עם דירוגים מאומתים.

אני אסביר...
אחד הדברים שממש הפריעו לי בתחילת הדרך, זה שלא הצלחתי להבין איך אני יכול למצוא נותני שירות שהם טובים. כאלה שאני יכול לסמוך עליהם. יועצי משכנתא או מתכננים פיננסיים שיסתכלו על האינטרס שלי קודם.

רוב נותני השירות שפניתי אליהם, הגיעו מהמלצות של מכרים. חלקם היו מדהימים וקיצרו לי את הדרך. אבל חלקם, נתנו לי עיצות ממש גרועות או שהתרשמתי שהם לא יודעים מספיק.

הבעיה העיקרית

הבנתי שהבעיה העיקרית היא שאנשים ממליצים על אנשים שהם מכירים, אבל לא בהכרח התנסו בשירות שלהם.

הם ממליצים עליהם כי הם אנשים טובים או שהם עשו עליהם רושם, אבל הם מעולם לא היו לקוחות שלהם. אבל בשורה התחתונה, סביר להניח שהם לא באמת יודעים לתת הערכה מקצועית על טיב ואיכות השירות.

יחד עם הנסיון הרב שצברתי לאורך השנים, במקביל לניהול של קהילה כלכלית עם עשרות אלפי אנשים, אני נחשף להמון נותני שירות.

כאלה שמחר בבוקר הייתי פונה אליהם וכאלה שהייתי ממליץ לבחון שוב. (ואף להתרחק מהם!).

ופה, ממש בנקודה הזו - הבנתי שיש לי בשורה. הבנתי שיש לי ערך ממשי לתרום למי שמחפשים על המלצה לאנשי ונשות מקצוע בתחומים כלכליים.

בניתי סיסטם

שמייצר וודאות לגבי הבחירה של נותני השירות. כזה שיש לו שקיפות מלאה, שעוזר להבין מי הם נותני השירות הכי טובים בתחומים מסויימים, למי הם מתאימים, איך הם יכולים לעזור והאם הם עומדים בתו החתול :)

מה זה תו החתול?

תו החתול הוא רשימת קריטריונים חשובים שעוזרת להבין האם נותן או נותנת השירות טובים באמת. אנחנו בודקים איזו תעודה יש להם, כמה שנות נסיון ומה הלקוחות שלהם אומרים עליהם.

איך מקבלים את התו?

התו הזה ניתן רק למי שעומדים ב-100% מהקריטריונים והוא לא עולה כסף - צריך להרוויח אותו בעזרת חווית לקוח ושירות מצוינים. וכן, אנחנו מאמתים את כל הדירוגים וההמלצות, כדי שלא יהיה הסבא של והדוד של. לא. יצרנו משהו נקי. כזה שאפשר לסמוך עליו.

מה נשאר לעשות?

לכם רק נותר לפנות למי שעונה על הדרישות שלכם.

להגשת מועמדות כנותני שירות