תכנון פיננסי

כל אנשי המקצוע מאומתים בתו החתול

הראל

הראל

5 (5) star

תכנון פיננסי

אנחנו מנהלים כל כך הרבה כסף, ולהשקפתי, לא אחראי להמשיך את החיים בלי הידע של תכנון פיננסי.

קיבלנו עזרה ראשונית מהראל והוא פשוט מרגש! באמת. גם מקצוען וגם בן אדם ???? לא נתקלים בזה הרבה בימינו...

5
(5 דירוגים)
שרון

שרון

5 (3) star

תכנון פיננסי

לעזור לך להתנהל כלכלית בצורה נכונה ולבנות תוכנית פיננסית לעבר המטרות שלך

לפני תוכנית "שולטים בתזרים" עם שרון, הייתי בתחושת חרדה מתמדת לגבי ההוצאות שלנו. הרגשתי שאני לא באמת עם היד על הדופק וחסרה לי בהירות לגבי איך להתנהל כלכלית. בעיקר איך להתנהל לקראת יעדים עתידיים. זאת למרות שעקבתי אחרי ההוצאות ולרוב עמדתי בתקציבים שקבעתי לעצמי. הליווי המקצועי והיחס האישי של שרון צייר לנו תמונת מצב ברורה, חידד לנו את המטרות ונתן תוכנית פעולה מדויקת ופשוטה. רק חבל שלא עשינו את זה לפני 10 שנים!

5
(3 דירוגים)
יעל

יעל

5 (3) star

תכנון פיננסי

אני מציעה גישה חדשנית לניהול כלכלי, המשלבת בין ידע פיננסי ומגוון פתרונות להבנה עמוקה של רגשות והתנהגות אנושית. גישה זו מאפשרת:

• זיהוי רגשות והרגלים המשפיעים על ההחלטות הפיננסיות, הן ברמה האישית והן ברמה הזוגית.

• הבנת הצרכים הרגשיים בהקשר הפיננסי העומדים בבסיס התנהגויות אלו.

• פיתוח כלים ותהליכים לשינוי הרגלים והתנהגויות לא רצויות ובניה של הרגלים חדשים ברי קיימא.

• תוך התמודדות יעילה עם קשיים ואתגרים לטובת השגת מטרות באמצעות שיפור התקשורת הזוגית, שיתוף פעולה ואמון בנושאים פיננסיים.

• חוסן כלכלי: יצירת חוסן כלכלי לאורך זמן

הגעתי אל יעל במקרה במסגרת קורס שמיועד לנשים בנושאי כסף והשקעות והתאהבתי בה לגמרי. היא בנאדם מדהים, יש לה שילוב של מלא ידע ויכולת להנגיש אותו בצורה הכי ברורה ובהירה שיכול להיות. היא נטולת שיפוטיות לחלוטין, לא מרגישים איתה לרגע שיש לה ביקורת והיא מצליחה להעביר הרגשה מאוד מרגיעה ומעצימה. היא לא מסבירה על דרך השלילה אלא עוזרת להבין מה אפשר לעשות. בסיום הקורס, הרגשתי שאני חייבת לחלוק את החוויה הזו ואת הידע שלה עם הסביבה שלי, ומאז הזמנתי אותה למספר הרצאות בחברה שלי קורס שלם ובנוסף הביאה אותה להרצאות בחברה שלה

5
(3 דירוגים)
אורה

אורה

5 (1) star

תכנון פיננסי

יצירת תכנית פיננסית והתאמת ההשקעות הנכונות שיקדמו אנשים למטרות שלהם

הגעתי אליה אחרי הרבה פוסטים שלה בקבוצה של האופטימית. אחרי גירושים, רציתי להתחיל להשקיע בעצמי, להבין ולקבל כלים בעולם הזה ובכללי לעשות תכנון פיננסי לעתיד. עשיתי איתה שני תהליכים שונים, הראשון היה לפני כחצי שנה, לאחר שחסכתי הון ראשוני, עשינו ביחד תוכנית פיננסית מקצה לקצה, כדי לתמוך ברצון שלי לצאת לעצמאות כלכלית ופנסיה מוקדמת. החלטנו יחד על האופציה של קניית דירה ראשונה להשקעה, עם פוטנציאל השבחה שבאמת (פינוי בינוי שבאמת יוצא לפועל עוד רגע). האפשרות לעבור על האופציות יחד עם מישהי שמבינה ומסבירה את הכל, עשה את התהליך הרבה יותר פשוט ומעבר לזה מלמד ומשכיל. התהליך השני התחלנו ממש לאחרונה, בו אנחנו דנות באופציות השקעה נוספות, הפעם בדגש על מחוץ לארץ. מעבר לזה אורה עזרה גם בתכנון ועדכון כל הפן של מסלולי ההשקעה עבור הפנסיה, קופת גמל וכו', וכן בפתיחה ותכנון חיסכון נוסף לי ולילדים. אני לא יכולה לתת המלצה יותר חמה לאשת מקצוע מאשר לה, היא ממש בנתה לי תוכנית אסטרטגית עם כל השלבים, במיוחד לאנשים עסוקים.

5
(1 דירוגים)

למה לסמוך על המומלצים של החתול?

1

פרופילים מאומתים

אנחנו מאמתים את כל הפרופילים שמופיעים אצלנו באתר -ידנית ולפי קריטריונים קפדניים

2

קהילה קודמת

במשך שנים טיפחנו קהילה שמבוססת על אמון, שיתוף והמלצות מנסיון בלבד. זה ממשיך גם פה

3

שקיפות

אתר FINCAT הוקם במטרה למלא צורך אמיתי. אין לנו מניעים נסתרים ואנו פועלים בשקיפות מלאה.