כל התחומים

כל אנשי המקצוע מאומתים בתו החתול

דור

דור

5 (2) star

עריכת דין

ליווי רוכשים/מוכרים במהלך העסקה הגדולה בחייהם.

פניתי למשרד עו"ד דור וולך ע"פ המלצה של חבר לקבלת שירות בתחום נדל"ן\טאבו. כבר במענה הראשוני זיהיתי שמדובר באנשי מקצוע שמבינים מיד במה מדובר, בדקו בזריזות את הנושא ורק לאחר מכן וללא התחייבות,קבלתי תשובה שאוכל לקבל את השירות. קבלתי שירות מהיר,אמין ומקצועי מאד.

מומלץ מאד!

5
(2 דירוגים)
חלי

חלי

5 (6) star

פנסיה פרישה וביטוחים

מטרתי היא למקסם את ההתנהלות הפנסיונית והפיננסית ולהיות לצידכם בהחלטות החשובות של החיים – פרישה מעבודה, יציאה לגמלאות, ההתנהלות מול מוסדיים ומיצוי הפרמטרים והזכויות לבניית עתיד שקט תואם צרכים אישיים.

הגעתי לחלי דרך המלצה של מכרים לפני כשנתיים, ומאז היא הסוכנת שלי. חלי היא לא רק יועצת פנסיונית מנוסה, אלא גם מקצועית וזמינה לכל בעיה. בתחילה היא קיימה איתי שיחת מיצוי זכויות ובנתה יחד איתי תוכנית פנסיונית קצרה וארוכת טווח. היא המליצה על תוכניות שמתאימות לצרכים הפיננסיים האישיים שלי ומסייעת לי לשפר את ניהול הכספים שלי בצורה יעילה ומקצועית. היא שולחת לי דוחות מסודרים כל תקופה כדי להבין איפה אני עומדת ולנתח את ההתקדמות שלי. כמו כן, הסיוע שקיבלתי מחלי התבטא בהבנת הזכויות שלי גם לאחר שסיימתי העסקה בצבא קבע ועם תחילתו של שינוי תעסקותי במקום חדש עזרה לי להבין את התוכנית הפנסיונית המתאימה לי.

5
(6 דירוגים)
עמרי

עמרי

5 (2) star

יועץ מס

לראות מעבר למספרים

הגעתי לעמרי אחרי שחיפשתי הרבה זמן ייעוץ ותכנון מס על ההשקעות שלנו בנדל"ן בארצות הברית. כל כך שמחתי על השירות שקיבלתי כי היועץ הקודם שעבדתי איתו היה לא טוב ועלה לי המון כסף ולא הביא תוצאות. עמרי עזר לי מאוד ומאז אנחנו איתו איתו כל שנה מגישים דוחות מס שנתיים על ההשקעות שלנו בארצות הברית. כיף שיש אנשים כמוהו. אני ממליצה לכולם על עמרי.

5
(2 דירוגים)
גילי

גילי

5 (4) star

עריכת דין

אשמח ללוות אתכם בעריכת יפוי כח מתמשך, צוואה, רכישת ומכירת נדל"ן, כדי שיהיה לכם שקט נפשי, ושיעבור כמה שיותר קל ונעים.

פנינו לגילי אחרי המלצה ממכר, בנושא ייפוי כוח מתמשך. הגעתי אליה לפגישה יחד עם אימי, היא הייתה מסבירת פנים, סבלנית ונעימה. וידאה לאורך כל הדרך שהיא מפשטת את המונחים ומעבירה לשנינו את כל המידע בצורה שאנחנו מבינים. כחלק מהתהליך הייתה בשיחה אחד על אחד עם אמא שלי וגם היא נתנה עליה פידבק מאוד חיובי, ראיתי בעצמי שגילי נהגה בה בעדינות וברגישות. היא הצליחה לבוא לקראתנו בנושא התעריף השעתי שלה מה שעזר לנו מאוד וגם לאחר סיום התאריך חזרה ווידאה איתי שהכל עובד כמו שצריך עבור אמא שלי. שלחתי חברים לעבוד איתה כשהיו צריכים שירות דומה וגם החוויה שלהם הייתה זהה לשלי, מומלצת מאוד.

5
(4 דירוגים)

למה לסמוך על המומלצים של החתול?

1

פרופילים מאומתים

אנחנו מאמתים את כל הפרופילים שמופיעים אצלנו באתר -ידנית ולפי קריטריונים קפדניים

2

קהילה קודמת

במשך שנים טיפחנו קהילה שמבוססת על אמון, שיתוף והמלצות מנסיון בלבד. זה ממשיך גם פה

3

שקיפות

אתר FINCAT הוקם במטרה למלא צורך אמיתי. אין לנו מניעים נסתרים ואנו פועלים בשקיפות מלאה.